Vores team

Hvad kan vi hjælpe med? Du er meget velkommen til at kontakte os.

 
Carsten Jagerkilde (03).jpg

Carsten V. Jagerkilde

CEO

Mail: carsten@minbf.dk

Telefon +45 22 43 01 98

Hans Lundquist (04).jpg

Hans Lundqvist

Salgskonsulent

Mail: hans@minbf.dk

Telefon +45 28 68 17 94


Sarah_IMG_4431_red.jpg

Sarah yadgar

Projektleder

Mail: sarah@minbf.dk

IMG_5010.jpg

Jeanette knudsen

Salgskonsulent

Mail: jeanette@minbf.dk

Telefon +45 22 58 66 92


Sebastian_IMG_4443_web.jpg

Sebastian C. Christensen

Projektleder

Mail: sebastian@minbf.dk

Emma_red.jpg

Emma r. Hansson

Projektleder

Mail: emma@minbf.dk

 
MBF logo_RGB_72dpi_white_border.jpg

Ellen Søs Lundqvist

Adresseteam

Mail: ellen@minbf.dk

MBF logo_RGB_72dpi_white_border.jpg

Charlotte Juhler

Adresseteam

Mail: charlotte@minbf.dk

 

Ledige stillinger

Vi søger fra tid til anden ansøgere til faste eller tidsbegrænsede stillinger. Du kan finde jobopslag på denne side samt via vores Linkedin side. Vi anbefaler, at du følger vores Linkedin side, hvis du ønsker at modtage vores seneste jobopslag (og øvrige nyheder). Ønsker du at sende en uopfordret ansøgning, kan du gøre det ved at sende dit CV samt en kort motivation (max. 150 ord) til info@minbf.dk. Vi glæder os til at høre fra dig.