Vores team

Hvad kan vi hjælpe med? Du er meget velkommen til at kontakte os.

 
Carsten Jagerkilde (03).jpg

Carsten V. Jagerkilde

CEO

Mail: carsten@minbf.dk

Telefon +45 22 43 01 98

Med en fortid hos flere mediehuse og TV 2 kender Carsten alt til den danske mediebranche. Vigtigste opgaver er at holde produkterne relevante, sælgerne til ilden og kunderne tilfredse.

Hans Lundquist (04).jpg

Hans Lundqvist

Salgskonsulent

Mail: hans@minbf.dk

Telefon +45 28 68 17 94

Hans har i en menneskealder besiddet salgs- og ledelsesstillinger i mangeartede brancher i både ind- og udland. Vigtigste opgave er at holde linjen varm og sikre leads til kunderne.


Sarah_IMG_4431_red.jpg

Sarah yadgar

Projektleder

Mail: sarah@minbf.dk

Sarah er i fuld gang med sin kandidat i strategisk kommunikation på RUC. Hun er en ørn til at håndtere vores events og udvikle vores annoncørkommunikation samt online kommunikation.

IMG_5010.jpg

Jeanette knudsen

Salgskonsulent

Mail: jeanette@minbf.dk

Telefon +45 22 58 66 92

Som tidligere eliteroer og sportsdanser går Jeanette til salgsopgaven med energi. Hun er nysgerrig, vedholdende og vil kun kunderne det bedste. Vigtigste opgave er at sikre, at alle vinder på den lange bane.


Sebastian_IMG_4443_web.jpg

Sebastian C. Christensen

Projektleder

Mail: sebastian@minbf.dk

Sebastian er en blæksprutte, der løser alt fra vores video-testimonials, online kampagner, tekniske set-ups samt hjemmesider og online nyhedsbreve.

Emma_red.jpg

Emma r. Hansson

Projektleder

Mail: emma@minbf.dk

Emma studerer bachelor i dansk og kommunikation på RUC. Hun er en komma-nørd og redigerer/skriver ubesværet artikler, der formidler vigtig viden til boligforeningerne i samarbejde med vores kunder eller eksterne bidragsydere.

MBF logo_RGB_72dpi_white_border.jpg

Ellen Søs Lundqvist

Adresseteam

Mail: ellen@minbf.dk

Ellen er den ene af vores to ihærdige phonere i vores adresseteam, der sikrer at vores boligforeningsdatabase til stadighed er opdateret.

 
 

Ledige stillinger

Vi søger fra tid til anden ansøgere til faste eller tidsbegrænsede stillinger. Du kan finde jobopslag på denne side samt via vores Linkedin side. Vi anbefaler, at du følger vores Linkedin side, hvis du ønsker at modtage vores seneste jobopslag (og øvrige nyheder). Ønsker du at sende en uopfordret ansøgning, kan du gøre det ved at sende dit CV samt en kort motivation (max. 150 ord) til info@minbf.dk. Vi glæder os til at høre fra dig.